Zaproś Volvo do swojego garażu

Sprawdź naszą ofertę aut gotowych do odbioru. Wyjedź swoim Volvo już dziś.

W życiu liczy się to, by mieć wolny wybór

W Volvo doskonale to rozumiemy. Troszczymy się o to, byś to nie Ty dostosowywał się do samochodu, ale żebyś mógł wybrać taki model, który w pełni odda to, kim jesteś. Sprawdź naszą ofertę aut gotowych do odbioru i wyjedź swoim Volvo już dziś, zyskując nawet 50 tysięcy złotych.

.

Sprawdź nasze aktualne oferty aut gotowych do odbioru.

.

.

Volvo S90

.

Elegancka limuzyna zaprojektowana z myślą o kierowcy. Ten model łączy ze sobą naturalne materiały doskonałej jakości z wyrafinowaną technologią służącą człowiekowi. Systemy bezpieczeństwa, w które został wyposażony potrafią wykryć znajdujących się na drodze pieszych i rowerzystów, a także ostrzec kierowcę o niebezpieczeństwie zderzenia.

 

Zobacz oferty S90.

.

.

Volvo V90

.

Nowoczesne i eleganckie kombi, które sprawdzi się w każdych warunkach. Volvo V90 to samochód, który doskonale dopasuje się do Twojego stylu życia. Znakomicie wykonane detale nadwozia i wnętrza, podkreślają niepowtarzalny szwedzki styl projektowania. Przestronna kabina i panoramiczny dach dają poczucie nieograniczonej przestrzeni. Najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa sprawiają, że możesz cieszyć się spokojną i komfortową podróżą.

 

Sprawdź V90 gotowe do drogi.

.

.

Volvo XC60

.

Volvo XC60 doskonale łączy komfort i poczucie kontroli nad prowadzeniem. To SUV, w którym śmiały design jest uzupełnieniem pięknej kabiny, gdzie rozwiązania technologiczne są intuicyjne, a każda przejażdżka to prawdziwa przyjemność. W XC60 jesteś stale w kontakcie ze światem, a zaawansowane układy zwiększające bezpieczeństwo jazdy dbają o Ciebie, Twoich pasażerów i innych użytkowników dróg.

Zobacz oferty XC60 od ręki.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również